Služby

Vítejte v sekci Služby, kde najdete vše, co potřebujete vědět o pronájmu luxusní limuzíny, stejně jako o naší exkluzivní šoférské službě.
Naše Limousine pronájem s Chauffeur je k dispozici pro vaše převedení a splnění všech vašich potřeb s maximální profesionalitou, vážností a elegancí.
Ať už hledáte prvotřídní cestovní služby pro vaše obchodní partnery, pokud chcete využít služeb limuzíny pro prohlídky města ve vzrušujícím městě, nebo pokud chcete jednoduše využít našich spolehlivých letištních kyvadlových dopravních služeb, naše služby Limousine Services přizpůsobené dopravní řešení pro náročné zákazníky, splňující všechna vaše přání.
Zde je seznam našich služeb:
Privatní transfery z/na letiště;
Privatní transfery z/na Hl. nádraží;
Business Chauffeuring;
Hodinové sazby;
Doprava pro akce, konference, setkání;
Doprava po České republice;
Doprava v celé Evropské unii;
Vyhlídkové prohlídky v České republice;
Soukromá prohlídka města a nejdůležitější turistické a kulturní památky;
Soukromá židovská prohlídka s profesionálním židovským průvodcem;
Odborné průvodcovské služby;
Svatby;
Speciální služby a prohlídky, které nejsou uvedeny výše, jsou uvedeny na vyžádání.
Ať už hledáte prvotřídní cestovní služby pro vaše obchodní partnery, pokud chcete využít služeb limuzíny pro prohlídky města ve vzrušujícím městě, nebo pokud chcete jednoduše využít našich spolehlivých letištních kyvadlových dopravních služeb, naše služby přizpůsobené dopravní řešení pro náročné zákazníky, splňující všechna vaše přání.

Naši vyškolení, vícejazyční řidiči vždycky pracují co nejlépe, aby vás rychle a bezpečně dopravili do cíle. Přidejte hodnotu událostem a jedinečným dnům ve vašem životě se specializovanou službou poskytovanou naší společností.